Sport w naszej szkole

Sprawozdanie z udziału w zawodach sportowych za I półrocze  roku  szkolnego 2017/18.

W I półroczu roku szkolnym 2017/18 uczniowie reprezentowali naszą szkołę w imprezach i zawodach sportowych na szczeblu miejskim i powiatowym.

TEST COOPERA – uczniowie  z ogromnym zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę:

IV m. – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

V m. – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

V m. - Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju  dziewcząt

VI m. - Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju  chłopców

V m. - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju  dziewcząt

III m. - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju  chłopców

V m. - Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym  dziewcząt

II m. -  Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym  chłopców

Uliczny Bieg Sambora – uczniowie klas I-VI z ogromnym zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę.

V m. - Mistrzostwa Miasta Tczewa w halowej piłce nożnej szkół  podstawowych

IV m. - Miejskie  Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej „ 4 dziewcząt”

V m. - XLIV  Miejskie  Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej „4 chłopców”

VI m. -  Miejskie  Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej „2 chłopców”

IV m. -  Miejskie  Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej „ 2 dziewcząt”

V m. – Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dwa Ognie Usportowione chłopców

VI m. – Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt

IV m. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt

IV m. - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dwa Ognie Usportowione chłopców

VI m. - Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolne w mini piłce ręcznej dziewcząt

Bierzemy udział w:

-III EDYCJI  - MINILIGI  PIŁKI   RĘCZNEJ  dziewcząt  klas V POD  PATRONATEM  MKS  „SAMBOR”

- Parkrun

Łącznie: uczniowie reprezentowali naszą szkołę w 22 zawodach i imprezach sportowych w I półroczu roku szkolnego 2017/18.

Drużynowo zajęliśmy:

III m – 1x

III m. – 1x

IV m. - 5x

V m. - 7x

VI m. – 4x

Do zawodów  sportowych  uczniowie  byli  przygotowywani  przez  Panią Dagmarę Szmalc       i Pana Jakuba Kwiatkowskiego.