Galeria

Wielki sukces małej wokalistki!

Ilość zdjęć: 4

Dwukrotnie tej zimy uczennica naszej szkoły – Kalina Kortas, z klasy IIa – zdobyła znaczące nagrody w konkursach wokalnych w Gdańsku. 13.12.2014 r. brała udział w XI Wojewódzkim Konkursie Wokalnym Kolęd i Pastorałek " Nad Światem Cicha Noc"- organizowanym przez Pałac Młodzieży w Gdańsku. W kategorii klas I – III zajęła I miejsce! 24.01.2015 r. uczestniczyła w przesłuchaniach klas I – III - VII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Kolęd i Pastorałek " Nad Nami Cicha Noc"- zajmując III miejsce! W jury zasiadał m.in. znany wokalista – Marek Piekarczyk. Dziewczynka dysponuje ciekawą barwą głosu. Zaprezentowała piękną pastorałkę: " W Małym Cichym". 25.01.2015 r. Kalina uczestniczyła w koncercie galowym, w czasie którego zostały wręczone nagrody. Występ uświetnił swoją obecnością - Maciej Miecznikowski. Koncert odbywał się w pięknej scenerii Kościoła św. Jana w Gdańsku. Należy wspomnieć, że uczennica brała dwukrotnie udział również w konkursie międzyszkolnym " Piosenka jest dobra na wszystko" – w SP nr 12, zdobywając w r.szk. 2013/14 – I miejsce , a r.szk. 2014/15 – II miejsce. Podziwiamy talent i gratulujemy sukcesów – małej wokalistce!

pokaż więcej »

Świetlicowy konkurs plastyczny na "Zaprojektowanie najładniejszej maski karnawałowej"

Ilość zdjęć: 4

W czwartek 29.01.2015 r. odbyło się rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego na "Zaprojektowanie najładniejszej maski karnawałowej". I. miejsce zajęła Maria Korecka z kl. IIb, II. miejsce zajęła Nikola Bartelik z kl. IIa; III. miejsce zajęła Małgorzata Żmuda z kl. IIb Serdeczne gratulacje!!!!!

pokaż więcej »

Klasa III A - konkurs czytelniczy styczeń 2015 r.

Ilość zdjęć: 3

Wyniki konkursu czytelniczego w klasie III A Miejsce I :Aleksandra Byber Miejsce II :Marcelina Czechanowska Miejsce III :Martyna Podjaska Miejsce IV :Lucyna Riebandt Miejsce V :Kornelia Jarkowicz Alina Weiner Wyróżnienia: Ewelina Lorkowska Maria schwedt

pokaż więcej »

Ciekawe wydarzenia z życia klasy 0 B

Ilość zdjęć: 150

Rok szkolny 2014/2015. Aktualizacja styczeń 2015 r.

pokaż więcej »

Klasa 0A cieszy się z nowego szkolnego placu zabaw

Ilość zdjęć: 30

Październik/listopad 2014 - klasa 0A - zabawy na nowym szkolnym placu zabaw

pokaż więcej »

Wycieczka do Fabryki Sztuk na zajęcia plastyczne pt. Tusz i patyk - klasa 0

Ilość zdjęć: 27

20.11.2014 - Wycieczka do Fabryki Sztuk na zajęcia plastyczne pt. Tusz i patyk - klasa 0A

pokaż więcej »

Zabawy ruchowe w parku - klasa 0A

Ilość zdjęć: 14

13.11.2014 - Zabawy ruchowe w parku - klasa 0A

pokaż więcej »