Galeria

Mali Mistrzowie w trakcie zdobywania sprawności lekkoatlety (2015 r.)

Ilość zdjęć: 21

Mali Mistrzowie w trakcie zdobywania sprawności lekkoatlety.

pokaż więcej »

Kólko plastyczne 2015

Ilość zdjęć: 6

Tak pracujemy na kółku plastycznym ........

pokaż więcej »

Dzień Chłopaka - 30 IX 2015 r.

Ilość zdjęć: 14

" Super Chłopakiem SP 8 2015 został Jakub Sabowski z kl.6a, gratulujemy:) Samorząd Szkolny"

pokaż więcej »

25.09.2015 r. - klasa i D - prace plastyczno-techniczne

Ilość zdjęć: 1

25.09.2015 r. - Nasze laleczki - prace plastyczno - techniczne klasy I D

pokaż więcej »

24.09.2015 r. - Wizyta klasy I D w Bibliotece

Ilość zdjęć: 16

24.09.2015 r. - Wizyta klasy I D w Bibliotece Publicznej w Tczewie, na spotkaniu z książkami Małgorzaty Strzałkowskiej

pokaż więcej »

Spotkanie pierwszaków z Policja - "Bezpieczna Droga" 10.09.2015

Ilość zdjęć: 3

Spotkanie pierwszaków z Policja w ramach programu "Bezpieczna Droga" - zajęcia profilaktyczne z bezpieczeństwa ruchu drogowego (10.09.2015).

pokaż więcej »

Festyn "Jem i żyję zdrowo" - 03.06.2015 r.

Ilość zdjęć: 38

Festyn "Jem i żyję zdrowo" - 03.06.2015 r. Już do tradycji naszej szkoły zaliczyć możemy coroczne, wiosenne festyny szkolne. Tym razem, dnia 3 czerwca postanowiliśmy, aby motywem przewodnim tej imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia. Festyn pod hasłem "Jem i żyję zdrowo" był podsumowaniem całorocznej pracy w ramach profilaktyki zdrowego odżywiania i miał na celu: - promocję i upowszechnienie zdrowego stylu życia , - zwrócenie uwagi na to co jedzą dzieci i uświadomienie im, że jedzenie ma bezpośredni wpływ na ich zdrowie i samopoczucie, - zainspirowanie rodziców i ich dzieci do wprowadzania dobrych zmian żywieniowych, - zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci. Dzieci wraz ze swoimi opiekunami mogli skosztować wielu zdrowych smakołyków, takich jak : koktajle truskawkowe, soki bezpośrednio wyciskane z jabłek i marchewki, zdrowe "słodycze" owocowe szaszłyki i wiele, wiele innych. Większość tych przysmaków gościła na naszych stoiskach dzięki restauracji K2, która współpracuje z nami w ramach akcji "Owoce i warzywa w szkole", jak również dzięki rodzicom, wspierającym nas jak zwykle pysznymi , domowymi wypiekami i innymi delicjami. Podczas festynu dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, poskakać na trampolinie, a także wypróbować swoją sprawność na torze przeszkód. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz stoiska z zabawami plastycznymi . W trakcie imprezy można było skontrolować swoją wagę, a także zmierzyć ciśnienie krwi. Uczniowie aktywnie włączyli się w przygotowania , biorąc liczny udział w zorganizowanym specjalnie z tej okazji konkursie plastycznym. Wykonali piękne plakaty promujące zdrowe odżywianie. Najlepsze prace zostały nagrodzone, a zwycięzcy zaprezentowali się publiczności na szkolnej scenie: I m-ce Natalia Narloch kl. III C II m-ce Bartosz Chełchowski kl.I A III m-ce Małgosia Żmuda kl. II B Wyróżniono prace Janka Chełchowskiego kl.V A oraz Wiktorii i Weroniki Mikołajczuk kl.III B. Podczas festynu wszyscy świetnie się bawili słuchając i oglądając występy wielu uzdolnionych naszych uczniów. Festyn "Jem i żyję zdrowo" powstał dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, wszystkich pracowników szkoły, restauracji K2 oraz kochanych naszych dzieciaków wraz z ich Rodzicami. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne imprezy szkolne.

pokaż więcej »

Rozstrzygnięcie konkursu Rady Rodziców

Ilość zdjęć: 7

Rada Rodziców rozstrzygnęła konkurs dotyczący zebrania najwyższych kwot składek na rzecz Rady Rodziców w roku szkolnym 2014/2015. I miejsce zajęła klasa I C II miejsce zajęła klasa I A III miejsce zajęła klasa I B Klasa I C dostała od Rady Rodziców dofinansowanie w wysokości 20% zebranej składki. Pozostałe dwie klasy dostały tort. Serdecznie Gratulujemy !!! Dziękujemy również wszystkim rodzicom i opiekunom za dokonane wpłaty.

pokaż więcej »

Świetlicowy konkurs plastyczny "Wiosenny bukiet"

Ilość zdjęć: 4

27 maja odbyło się rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego "Wiosenny bukiet". I miejsce zajęła Marysia Korecka, II miejsce zajęła Weronika Stocka, III miejsce zajęła Honorata Rykała. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

pokaż więcej »