Galeria

powitanie Wiosny - 2015 r.

Ilość zdjęć: 7

Dnia 20 marca witaliśmy Panią Wiosnę. Samorząd Uczniowski klas młodszych , pod opieką p. Agnieszki Synowiec i p. Karoliny Tulula wraz z uczniami przygotował krótkie przedstawienie , a następnie przedstawiciele klas I - III próbowali swoich sił w quizie dotyczącym informacji o wiośnie. Najlepszym uczestnikiem okazała się Aleksandra Byber z kl. IIIA. Na zakończenie spotkania jury wybrało najpiękniejszą Marzannę, tym razem laur zwycięstwa powędrował do klasy III C.

pokaż więcej »

Kiermasz Wielkanocny 2015 r.

Ilość zdjęć: 23

W konkursie na "Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną": I miejsce - Maciej Grzegorczyk 3a II miejsce - Julia Regent 3a III miejsce Jakub Sabowski 5a wyróżnienia: Paweł Rudzki 4b Wiktor Kulla 4b Aleksander Kumor 2a Weronika Drewa 2a Kalina Kortas 2a Magda Gorska 6b Zuzanna Trawczyńska 4a Samorząd Uczniowski

pokaż więcej »

Wybory Miss Wiosny 2015

Ilość zdjęć: 32

Wybory Miss Wiosny 2015 I miejsce Oliwia Konkolewska 6a II m Wiktoria Justa 6a III m Julia Wojciechowska 4b

pokaż więcej »

Jan Piekarski z klasy 3 C - zwycięzca 2 Biegu Morsa Turze 2015 w kategorii juniorów.

Ilość zdjęć: 4

W niedzielę 22 marca br. nad jeziorem Damaszka w miejscowości Turze odbył się II Bieg Morsa, impreza charytatywna została zorganizowana przez Tczewski Klub Morsów w szczytnym celu pomocy 8 letniej dziewczynce. Poza członkami oraz sympatykami Klubu w wydarzeniu uczestniczyli także profesjonalni sportowcy, amatorzy oraz całe rodziny. Na trasie ponad 4 kilometrowego biegu panowała wspaniała atmosfera, a w całym wydarzeniu brało udział ponad 200 osób. Niezmiernie miło jest poinformować, że uczeń naszej szkoły Jan Piekarski z klasy 3 C został zwycięzcą w kategorii juniorów. Gratulujemy nie tylko doskonałego wyniku sportowego, lecz także wspaniałej postawy wyrażonej przez udział w tym zaszczytnym przedsięwzięciu.

pokaż więcej »

"Wystawa Gigantycznych Pisanek"

Ilość zdjęć: 4

Uczniowie naszej szkoły 20.03.2015 roku wykonali pisankę w konkursie pt. "Wystawa Gigantycznych Pisanek". Zachęcamy do glosowania na naszą pisankę w Centrum Handlowym Atrium przy ul. Kwiatowej 4 w Tczewie. Dziękujemy za oddany głos!

pokaż więcej »

Wielki sukces małej wokalistki!

Ilość zdjęć: 4

Dwukrotnie tej zimy uczennica naszej szkoły – Kalina Kortas, z klasy IIa – zdobyła znaczące nagrody w konkursach wokalnych w Gdańsku. 13.12.2014 r. brała udział w XI Wojewódzkim Konkursie Wokalnym Kolęd i Pastorałek " Nad Światem Cicha Noc"- organizowanym przez Pałac Młodzieży w Gdańsku. W kategorii klas I – III zajęła I miejsce! 24.01.2015 r. uczestniczyła w przesłuchaniach klas I – III - VII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Kolęd i Pastorałek " Nad Nami Cicha Noc"- zajmując III miejsce! W jury zasiadał m.in. znany wokalista – Marek Piekarczyk. Dziewczynka dysponuje ciekawą barwą głosu. Zaprezentowała piękną pastorałkę: " W Małym Cichym". 25.01.2015 r. Kalina uczestniczyła w koncercie galowym, w czasie którego zostały wręczone nagrody. Występ uświetnił swoją obecnością - Maciej Miecznikowski. Koncert odbywał się w pięknej scenerii Kościoła św. Jana w Gdańsku. Należy wspomnieć, że uczennica brała dwukrotnie udział również w konkursie międzyszkolnym " Piosenka jest dobra na wszystko" – w SP nr 12, zdobywając w r.szk. 2013/14 – I miejsce , a r.szk. 2014/15 – II miejsce. Podziwiamy talent i gratulujemy sukcesów – małej wokalistce!

pokaż więcej »