Galeria

Mikołajki 2018

Ilość zdjęć: 13

pokaż więcej »

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Ilość zdjęć: 20

Dnia 11 grudnia 2018 r. już po raz piąty odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej, który w tym roku został przeprowadzony pod hasłem: „Christmas is coming”. Uczniowie ze szkół: SP2, SP4, SP7, SP8, SP10, SP11 oraz SP12 wykonali świąteczne utwory. Nie zabrakło znanych piosenek, takich jak: „Last Christmas”, ale można było też usłyszeć mniej znane melodie. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zdobył Maksymilian Schröder z SP12, a w kategorii klas IV-VIII Kalina Kortas z SP8. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

pokaż więcej »

Andrzejki 2018

Ilość zdjęć: 8

„Wyśmienita jest zabawa andrzejkowa we wróżenie, Trzeba tylko ją traktować z lekkim oka przymrużeniem” W myśl tej zasady w ramach obchodów Andrzejek Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich klas wróżby oraz dnia 30.11 odbyła się dyskoteka szkolna dla klas IV-VI.

pokaż więcej »

Akcja czytelnicza Gang Słodziaków

Ilość zdjęć: 30

Pod koniec października zakończyliśmy akcję Gang Słodziaków, która była organizowana przez świetlicę szkolną oraz bibliotekę i miała na celu wykształcenie u dzieci nawyku codziennego głośnego czytania. W każdej klasie 0-III została przeprowadzona lekcja czytelnicza oparta na opowiadaniach z książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Dnia 22.10 zaprosiliśmy wszystkie klasy 0-III na obchody Dnia Głośnego Czytania. Podczas tego spotkania każdy wychowawca klasy przeczytał fragment opowiadania, był też quiz oraz tańce do piosenki o Słodziakach. Na koniec spotkania zrobiliśmy wspólne zdjęcie oraz dzieci wymieniły swoje karty, na których zbierały naklejki za codzienne czytanie, na słodki upominek.

pokaż więcej »

Akademia - 11 listopada 2018 - 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości RP

Ilość zdjęć: 45

Uroczysta akademia z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości (sala gimnastyczna SP8, dnia 09.11.2018).

pokaż więcej »

Pasowanie na Ucznia 2018

Ilość zdjęć: 23

Dnia 11 października 2018 r. odbyła się uroczystość "Pasowania na Ucznia". Pierwszoklasiści ślubowali pilnie zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Życzymy im wszystkim wytrwałości oraz samych sukcesów.

pokaż więcej »

Dzień Intergacji - październik 2018

Ilość zdjęć: 20

Dnia 4.10 odbył się w naszej Szkolny Dzień Integracji dla klas IV-VI, który miał na celu zintegrowanie oddziałów klasowych u progu nowego roku. Uczniowie w zespole klasowym rywalizowali na płaszczyźnie sportowej oraz intelektualnej wykonując łamigłówki dotyczące ruchu. Poza tym każda klasa tworzyła sportowe hasło oraz mozaikę. Było sporo zabawy i śmiechu. Dzień ten przygotował Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele w-fu.

pokaż więcej »

Gang Słodziaków 2018

Ilość zdjęć: 2

Biblioteka szkolna oraz świetlica organizują dla klas 0-III akcję „Gang Słodziaków”, która ma na celu wyrobienie u dzieci nawyku codziennego głośnego czytania. Każdy uczeń otrzymał specjalny album, w którym zbiera naklejki za codzienne czytanie samodzielne lub z Rodzicami czy Opiekunami. W klasach zostaną też przeprowadzone zajęcia czytelnicze oparte na przygodach Słodziaków, a pod koniec października odbędzie się Szkolny Dzień Głośnego Czytania. Zachęcamy wszystkich do czytania i poszerzania swojej wyobraźni.

pokaż więcej »