Szkoła Podstawowa Nr 8 im. św. Wojciecha w Tczewie

Galeria

Fotorelacja z życia oddziału 0B

Ilość zdjęć: 55

Fotorelacja z życia oddziału 0B

pokaż więcej »

Konkurs Historyczny

Ilość zdjęć: 6

zdjęcia z Konkursu Historycznego "Tczew W Czasie i Przestrzeni"

pokaż więcej »

Jasełka

Ilość zdjęć: 36

Tuż przed świąteczną przerwą, czyli 22. grudnia 2017 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka pt. „Broda Heroda, czyli jak Bóg zło w dobro przemieniał” przygotowane przez klasę IV a, ale udział w przedstawieniu wzięła również klasa 0 a, uczniowie z innych klas IV-VI oraz chórek szkolny. Głównym organizatorem był pani Joanna Bukowska, a pomagali jej pani Dagmara Szmalc, pan Jakub Kwiatkowski, pani Aleksandra Czajkowska, pani Karolina Krauze oraz pani Agnieszka Synowiec. Jasełka były opowieścią biblijną o Bożym Narodzeniu wzbogacona o elementy bajkowe. Historia narodzenia Jezusa została przedstawiona w sposób zabawny, ale była również przepełniona wzruszającymi dialogami skłaniającymi do refleksji tuż przed Świętami.

pokaż więcej »

Świąteczne ozdoby na świetlicy

Ilość zdjęć: 10

Czas przed świętami Bożego Narodzenia często poświęcamy na wykonywanie różnych ozdób. Na świetlicy nie mogło być inaczej, poniżej tylko kilka zdjęć z naszych przedświątecznych zajęć.

pokaż więcej »

Mistrzowie Polski Piłki Ręcznej w naszej szkole - grudzień 2017

Ilość zdjęć: 7

Mistrzowie Polski Piłki Ręcznej w naszej szkole - grudzień 2017

pokaż więcej »

Mikołajki 2017

Ilość zdjęć: 22

Jak co roku Mikołajki były u nas bardzo czerwone. Uczniowie i nauczyciele założyli mikołajkowe czapki i przebrali się w czerwone stroje. Oczywiście odwiedził nas Mikołaj. Tego dnia sami też mogliśmy stać się mikołajki i przynieść produkty żywnościowe do „Szlachetnej Paczki”.

pokaż więcej »

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Ilość zdjęć: 17

Dnia 28 XI odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Uczniowie kilku tczewskich podstawówek rywalizowali w dwóch kategoriach – klas I-III oraz IV-VII. Wyniki były następujące: Kategoria I-III I miejsce – Marta Zbyszyńska, Helena Kućma, Wiktoria Seinthorsson SP 12 II miejsce – Alicja Gręda wraz z koleżankami z klasy IIA SP 8 III miejsce – Wiktora Sawczuk SP 11 Kategoria IV-VII I miejsce – Julia Ziółkowska SP 12 II miejsce – Zofia Muszarska, Delfin Czapski-Pruszak SP 10 III miejsce – Weronika Fabich, Helena, Konys, Eliza Stelmach SP 2

pokaż więcej »

Andrzejki 2017

Ilość zdjęć: 15

W tym roku Andrzejki obchodziliśmy przez kilka dni. W poniedziałek 27 XI 2017 r. klasy 0-III bawiły się na zabawie andrzejkowej na naszej nowej sali gimnastycznej. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego klas młodszych przedstawiły wszystkim dzieciom krótką historię Andrzejek, były tańce i zabawy tematyczne oraz oczywiście wróżby. Klasy IV-VI świętowały w piątek 24 XI podczas andrzejkowej dyskoteki również na naszej nowej sali gimnastycznej oraz w środę 29 XI, kiedy to Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich klas andrzejkowe wróżby z przymrużeniem oka.

pokaż więcej »

Warsztaty klasy IV C

Ilość zdjęć: 4

Dnia 29 listopada odbyły się warsztaty rodzinne klasy IVc była wspólna praca i miła atmosfera.Do następnego razu.

pokaż więcej »