Galeria

Biwak klasy V A i V B w Porzeczu (kwiecień 2018)

Ilość zdjęć: 19

Biwak klasy V A i V B w Porzeczu (kwiecień 2018)

pokaż więcej »

Babski Targ III - marzec 2018

Ilość zdjęć: 24

I znowu nam się udało :). 10 marca br. w naszej hali sportowej odbył się Babski Targ połączony z kiermaszem wielkanocnym, zorganizowany przez Radę Rodziców. Impreza była doskonałym pretekstem, aby przewietrzyć swoją szafę, pozbyć się ubrań, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Swoje stoiska zaprezentowały także firmy kosmetyczne i profesjonalna firma zajmująca się żywieniem naszych czworonogów. Rodzice uczniów "ósemki" znowu spisali się na medal! Dzięki nim kawiarenka pękała w szwach :). Mama jednej z naszych uczennic spełnia w Babskim Targu ogromną rolę, z której wywiązała się wyśmienicie. Przygotowywała z dziećmi piękne, wielkanocne kartki. Dla nich czekała też kolejna niespodzianka - darmowa wata cukrowa :). Impreza udała się doskonale, wszyscy byli zachwyceni takim rodzajem przedsięwzięcia i czekają z niecierpliwością na kolejne. Ogromne podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły, firmie państwa Joanny i Daniela Kucnerów "TEMPO" - za wsparcie i pomoc, Rodzicom, bez których Rada Rodziców sama nie podołałaby takiej imprezie. W Gazecie Tczewskiej z dn. 15 marca ukazał się duży fotoreportaż z naszej imprezy i musimy się pochwalić, że zgłosiły się do nas mamy z innych szkół, które chcą także zorganizować taką imprezę w swoich szkołach :). Rada Rodziców kłania się nisko i liczy na dalszą owocną współpracę.

pokaż więcej »

Dzień Otwarty Szkoły - 2018 r.

Ilość zdjęć: 27

Dzień Otwarty SP8 - 27 lutego 2018 r.

pokaż więcej »

Międzyszkolny Konkurs "Wiem wszystko" - III miejsce SP 8 - 2018 - klasy szóste

Ilość zdjęć: 7

Międzyszkolny Konkurs "Wiem wszystko" - III miejsce SP 8 W skład reprezentacji naszej szkoły wchodzili następujący uczniowie: Marcelina Czechanowska kl. 6a Jan Bugajski kl.6a Ewelina Lorkowska kl. 6a Alina Weiner kl. 6a

pokaż więcej »

Fotorelacja z życia oddziału 0B

Ilość zdjęć: 55

Fotorelacja z życia oddziału 0B

pokaż więcej »

Konkurs Historyczny

Ilość zdjęć: 6

zdjęcia z Konkursu Historycznego "Tczew W Czasie i Przestrzeni"

pokaż więcej »

Jasełka

Ilość zdjęć: 36

Tuż przed świąteczną przerwą, czyli 22. grudnia 2017 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka pt. „Broda Heroda, czyli jak Bóg zło w dobro przemieniał” przygotowane przez klasę IV a, ale udział w przedstawieniu wzięła również klasa 0 a, uczniowie z innych klas IV-VI oraz chórek szkolny. Głównym organizatorem był pani Joanna Bukowska, a pomagali jej pani Dagmara Szmalc, pan Jakub Kwiatkowski, pani Aleksandra Czajkowska, pani Karolina Krauze oraz pani Agnieszka Synowiec. Jasełka były opowieścią biblijną o Bożym Narodzeniu wzbogacona o elementy bajkowe. Historia narodzenia Jezusa została przedstawiona w sposób zabawny, ale była również przepełniona wzruszającymi dialogami skłaniającymi do refleksji tuż przed Świętami.

pokaż więcej »

Świąteczne ozdoby na świetlicy

Ilość zdjęć: 10

Czas przed świętami Bożego Narodzenia często poświęcamy na wykonywanie różnych ozdób. Na świetlicy nie mogło być inaczej, poniżej tylko kilka zdjęć z naszych przedświątecznych zajęć.

pokaż więcej »