Galeria

Dzień Otwarty Szkoły - 2018 r.

Ilość zdjęć: 27

Dzień Otwarty SP8 - 27 lutego 2018 r.

pokaż więcej »

Międzyszkolny Konkurs "Wiem wszystko" - III miejsce SP 8 - 2018 - klasy szóste

Ilość zdjęć: 7

Międzyszkolny Konkurs "Wiem wszystko" - III miejsce SP 8 W skład reprezentacji naszej szkoły wchodzili następujący uczniowie: Marcelina Czechanowska kl. 6a Jan Bugajski kl.6a Ewelina Lorkowska kl. 6a Alina Weiner kl. 6a

pokaż więcej »

Fotorelacja z życia oddziału 0B

Ilość zdjęć: 55

Fotorelacja z życia oddziału 0B

pokaż więcej »

Konkurs Historyczny

Ilość zdjęć: 6

zdjęcia z Konkursu Historycznego "Tczew W Czasie i Przestrzeni"

pokaż więcej »

Jasełka

Ilość zdjęć: 36

Tuż przed świąteczną przerwą, czyli 22. grudnia 2017 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka pt. „Broda Heroda, czyli jak Bóg zło w dobro przemieniał” przygotowane przez klasę IV a, ale udział w przedstawieniu wzięła również klasa 0 a, uczniowie z innych klas IV-VI oraz chórek szkolny. Głównym organizatorem był pani Joanna Bukowska, a pomagali jej pani Dagmara Szmalc, pan Jakub Kwiatkowski, pani Aleksandra Czajkowska, pani Karolina Krauze oraz pani Agnieszka Synowiec. Jasełka były opowieścią biblijną o Bożym Narodzeniu wzbogacona o elementy bajkowe. Historia narodzenia Jezusa została przedstawiona w sposób zabawny, ale była również przepełniona wzruszającymi dialogami skłaniającymi do refleksji tuż przed Świętami.

pokaż więcej »

Świąteczne ozdoby na świetlicy

Ilość zdjęć: 10

Czas przed świętami Bożego Narodzenia często poświęcamy na wykonywanie różnych ozdób. Na świetlicy nie mogło być inaczej, poniżej tylko kilka zdjęć z naszych przedświątecznych zajęć.

pokaż więcej »

Mistrzowie Polski Piłki Ręcznej w naszej szkole - grudzień 2017

Ilość zdjęć: 7

Mistrzowie Polski Piłki Ręcznej w naszej szkole - grudzień 2017

pokaż więcej »

Mikołajki 2017

Ilość zdjęć: 22

Jak co roku Mikołajki były u nas bardzo czerwone. Uczniowie i nauczyciele założyli mikołajkowe czapki i przebrali się w czerwone stroje. Oczywiście odwiedził nas Mikołaj. Tego dnia sami też mogliśmy stać się mikołajki i przynieść produkty żywnościowe do „Szlachetnej Paczki”.

pokaż więcej »