Galeria

"JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM" - 01.06.2017

Ilość zdjęć: 8

Dnia 01 czerwca o godzinie 10.00 uczniowie, nauczyciele włączyli się do ogólnopolskiej akcji czytelniczej JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM, ustanawiającej rekord czytania w jednym momencie. Tego dnia i o tej godzinie uczniowie z całej Polski, których szkoły przystąpiły do akcji, zebrali się i czytali – każdy to, na co miał ochotę.

pokaż więcej »

Zajęcia w Fabryce Sztuk, w ramach obchodów związanych z Rokiem Wisły- czerwiec 2017

Ilość zdjęć: 9

Zajęcia w Fabryce Sztuk,klasa IIC w ramach obchodów związanych z Rokiem Wisły. Dnia 08 czerwca 2017 r.

pokaż więcej »

Karate

Ilość zdjęć: 5

Złoto Ady Kumite indywidualne dziewcząt 7 lat i mniej (open) Brąz Ady Kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 7lat i mniej Srebro Maksa Kumite indywidualne chłopcy 8-9 lat (+30kg)

pokaż więcej »

Dzień Matki - klasy VI

Ilość zdjęć: 11

Dnia 31 maja uczniowie z klasy VI a i VI b zaprosili swoje kochane Mamy do szkoły na uroczystość z okazji Dnia Matki :)

pokaż więcej »

Pokaz Cyrkowy - 2017

Ilość zdjęć: 30

Dnia 22 maja 2017 uczniowie klas 0-III mieli możliwość obejrzenia pokazu cyrkowego.

pokaż więcej »

Wycieczka klasy IIIC do Malborka (2017)

Ilość zdjęć: 24

Dnia 30 maja br. klasa IIIc wybrała się na wycieczkę do Malborka. Tym razem środkiem lokomocji był pociąg i to on stał się też ogromną atrakcją, a szczególnie przejazd Mostem Tczewskim. W Malborku dzieci spędziły cały dzień. Najpierw zwiedzały Zamek Malborski i poznawały wszystkie jego tajemnice. Później sił nabrały podczas posiłku, a na koniec udały się do Dino Parku, gdzie próbowały swoich sił w Parku Linowym oraz poznawały wygląd smoków i dinozaurów. Wycieczka była bardzo udana.

pokaż więcej »

DZIEŃ EUROPEJSKI

Ilość zdjęć: 11

pokaż więcej »

Wtorkowe opowieści dla klas I-III

Ilość zdjęć: 27

W drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 klasy I-III brały udział w zajęciach czytelniczych pt. „Wtorkowe opowieści”. Dzieci słuchały opowieści o „Rudym” a następnie odpowiadały na pytania związane z tekstem. Następnie bawiły się w detektywów i poszukiwały ukryte obrazki. Jednak największą atrakcją okazały się zabawy z chustą animacyjną. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za współpracę i miłą atmosferę p. Hania i p. Monika.

pokaż więcej »

Turniej "Pomorskie Dzieci"

Ilość zdjęć: 3

Dnia 5 maja uczennice klas piątych i szóstych naszej szkoły wzięły udział w Turnieju "Pomorskie Dzieci"- Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego. Gościem specjalnym turnieju był PAN PROFESOR JANUSZ CZERWIŃSKI.

pokaż więcej »