Szkoła Podstawowa Nr 8 im. św. Wojciecha w Tczewie

Galeria

Wycieczka klasy IIIC do Malborka (2017)

Ilość zdjęć: 24

Dnia 30 maja br. klasa IIIc wybrała się na wycieczkę do Malborka. Tym razem środkiem lokomocji był pociąg i to on stał się też ogromną atrakcją, a szczególnie przejazd Mostem Tczewskim. W Malborku dzieci spędziły cały dzień. Najpierw zwiedzały Zamek Malborski i poznawały wszystkie jego tajemnice. Później sił nabrały podczas posiłku, a na koniec udały się do Dino Parku, gdzie próbowały swoich sił w Parku Linowym oraz poznawały wygląd smoków i dinozaurów. Wycieczka była bardzo udana.

pokaż więcej »

DZIEŃ EUROPEJSKI

Ilość zdjęć: 11

pokaż więcej »

Wtorkowe opowieści dla klas I-III

Ilość zdjęć: 27

W drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 klasy I-III brały udział w zajęciach czytelniczych pt. „Wtorkowe opowieści”. Dzieci słuchały opowieści o „Rudym” a następnie odpowiadały na pytania związane z tekstem. Następnie bawiły się w detektywów i poszukiwały ukryte obrazki. Jednak największą atrakcją okazały się zabawy z chustą animacyjną. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za współpracę i miłą atmosferę p. Hania i p. Monika.

pokaż więcej »

Turniej "Pomorskie Dzieci"

Ilość zdjęć: 3

Dnia 5 maja uczennice klas piątych i szóstych naszej szkoły wzięły udział w Turnieju "Pomorskie Dzieci"- Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego. Gościem specjalnym turnieju był PAN PROFESOR JANUSZ CZERWIŃSKI.

pokaż więcej »

XII Festiwal Piosenki Religijnej im. św. Wojciecha - 2017 r.

Ilość zdjęć: 31

Dnia 27 kwietnia 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły. Od lat tradycją tego dnia jest Festiwal Piosenki Religijnej im. św. Wojciecha. Jak co roku gościliśmy w naszych szkolnych progach dzieci z tczewskich przedszkoli i szkół podstawowych, którzy pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowali utwory muzyczne o tematyce religijnej. Każdy z wykonawców prezentował swój talent wokalny, dostarczając widowni miłych przeżyć. Najlepsi wykonawcy wyłonieni przez jury zostali uhonorowani statuetkami oraz dyplomami. Oto lista zwycięzców XII Festiwalu Piosenki Religijnej im. św. Wojciecha: W kategorii klas 0 - I : I miejsce - Aurelia Podlewska i Paulina Manterys (Przedszkole "Akademia Krasnoludków") II miejsce - Natalia Węsierska, Bartosz Kosmacz i Jurek Kiedrowski (SP7) III miejsce - Laura Jurkoć (Przedszkole "Niebieskie Migdały"). W kategorii klas II- III : I miejsce - Emilia Krzemińska, Zofia Śledź i Zuzanna Miler(SP 10) II miejsce - Marta Slim (SP11) III miejsce - Mikeyla Bazowska ( SSP 2). W kategorii klas IV - VI : I miejsce - Aleksandra Szulik, Oliwia Brzozowska i Julia Ziółkowska (SP 12) II miejsce - Kalina Kortas (SP 8) III miejsce - Kornelia Poskrobko, Martyna Niedziałkowska ( SP 10). GRATULUJEMY!!!

pokaż więcej »

Sukcesy naszych uczniów !

Ilość zdjęć: 1

W dniach 22-23 kwietnia br., uczeń naszej szkoły, z kl. IIIB - Maksymilian Meller zdobył III miejsce w zawodach V Grand Prix KARATE TCZEW, w kategorii KUMITE INDYWIDUALNE . Gratulujemy!

pokaż więcej »

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Niepełnosprawności dla klas trzecich organizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Tczewie

Ilość zdjęć: 2

Dnia 11.04 br. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Niepełnosprawności dla klas trzecich organizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Tczewie. Naszą placówkę reprezentowali Daria Sitarz i Ksawery Knopp z klasy III c. Otrzymali upominki i dyplomy za udział, a wyniki konkursu wkrótce będą ogłoszone przez organizatora.

pokaż więcej »

Bezpieczny Pierwszoklasista 2017

Ilość zdjęć: 6

Bezpieczny Pierwszoklasista 2017

pokaż więcej »

Pasowanie na Czytelnika 2017

Ilość zdjęć: 4

Pasowanie na Czytelnika 2017

pokaż więcej »