Galeria

Uczniowie klasy VI A odwiedzili telewizję regionalną (listopad 2017)

Ilość zdjęć: 9

Uczniowie klasy VI a w środę ( 08.11.2017 ) odwiedzili telewizję regionalną. Dziękujemy panu Krzysztofowi za to, że mogliśmy dowiedzieć się na czym polega praca dziennikarza, operatora, kamerzysty oraz montażysty. Hanna Wędzikowska

pokaż więcej »

klasa 4 D w ZOO Egzotycznym w Tuchlinie - 2017/2018

Ilość zdjęć: 42

klasa 4 D w ZOO Egzotycznym w Tuchlinie

pokaż więcej »

kl 4 D w Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie - 2017 r.

Ilość zdjęć: 17

kl 4 D w Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie

pokaż więcej »

Babski Targ SP8 - październik 2017 r.

Ilość zdjęć: 20

28 października br. w naszej hali sportowej odbył się Babski Targ zorganizowany przez Radę Rodziców. Impreza była doskonałym pretekstem, aby przewietrzyć swoją szafę, pozbyć się ubrań, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Swoje stoiska zaprezentowały także firmy kosmetyczne, na których udzielano porad związanych z pielęgnacją skóry i wykonywano bezpłatne makijaże. Rodzice uczniów "ósemki" upiekli pyszne ciasta i muffinki, przygotowali owocowe galaretki, a kolorowe świeże kanapki były hitem kawiarenki :). Jedna z mam wcieliła się w rolę animatorki i wraz z dziećmi przygotowywała halloweenowe maski. Oprócz tego były kolorowanki, gry planszowe i przepyszne kruche ciasteczka upieczone przez panią animatorkę. Dzieci bawiły się świetnie, a mamy mogły spokojnie buszować w ciuszkach :). Impreza udała się doskonale, wszyscy byli zachwyceni takim rodzajem przedsięwzięcia i czekają z niecierpliwością na kolejne. Ogromne podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły za akceptację pomysłu i udostępnienie hali sportowej, firmie WOJAR - rolety za wsparcie i pomoc, Rodzicom - za zaufanie, doradztwo, pomocną dłoń i dobre słowo :). Rada Rodziców kłania się nisko i liczy na dalszą owocną współpracę.

pokaż więcej »

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej, Pasowanie na Ucznia 2017

Ilość zdjęć: 21

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej, Pasowanie na Ucznia

pokaż więcej »

Dzień Nauczyciela 2017

Ilość zdjęć: 12

Z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności szkolnej przekazał Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi z serca płynące życzenia oraz wręczył upominki. Były nimi zakładki do książki z wydrukowanymi sentencjami, które przygotowały dzieci.

pokaż więcej »

160 rocznica Mostu Tczewskiego

Ilość zdjęć: 9

Dnia 12.10.17 r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w kolorowaniu makiety przedstawiającej Most Tczewski.

pokaż więcej »

Dzień Chłopaka Kl. I-III

Ilość zdjęć: 16

W tym roku Dzień Chłopaka wypadł w sobotę, więc w klasach młodszych świętowaliśmy w piątek 29 września. Dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego klas I-III przygotowały dla swoich kolegów miłą niespodziankę. Każdy chłopiec otrzymał słodki upominek, a każda klasa dyplom dla swoich super chłopaków. Były też rymowane życzenia od wszystkich dziewczynek. Zadowolone i uśmiechnięte buzie chłopców można obejrzeć na zdjęciach. Zapraszamy do galerii.

pokaż więcej »

WYCIECZKA Loopys World,Muzeum Gdańskie KL 3 28.09.2017

Ilość zdjęć: 97

WYCIECZKA Loopys World,Muzeum Gdańskie KL 3 28.09.2017

pokaż więcej »

WYCIECZKA Zoo Egzotyczne Tuchlino kl. 4 B 27.09.2017

Ilość zdjęć: 82

WYCIECZKA Zoo Egzotyczne Tuchlino kl. 4 B 27.09.2017

pokaż więcej »