Galeria

XII Festiwal Piosenki Religijnej im. św. Wojciecha - 2017 r.

Ilość zdjęć: 31

Dnia 27 kwietnia 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły. Od lat tradycją tego dnia jest Festiwal Piosenki Religijnej im. św. Wojciecha. Jak co roku gościliśmy w naszych szkolnych progach dzieci z tczewskich przedszkoli i szkół podstawowych, którzy pod kierunkiem swoich nauczycieli przygotowali utwory muzyczne o tematyce religijnej. Każdy z wykonawców prezentował swój talent wokalny, dostarczając widowni miłych przeżyć. Najlepsi wykonawcy wyłonieni przez jury zostali uhonorowani statuetkami oraz dyplomami. Oto lista zwycięzców XII Festiwalu Piosenki Religijnej im. św. Wojciecha: W kategorii klas 0 - I : I miejsce - Aurelia Podlewska i Paulina Manterys (Przedszkole "Akademia Krasnoludków") II miejsce - Natalia Węsierska, Bartosz Kosmacz i Jurek Kiedrowski (SP7) III miejsce - Laura Jurkoć (Przedszkole "Niebieskie Migdały"). W kategorii klas II- III : I miejsce - Emilia Krzemińska, Zofia Śledź i Zuzanna Miler(SP 10) II miejsce - Marta Slim (SP11) III miejsce - Mikeyla Bazowska ( SSP 2). W kategorii klas IV - VI : I miejsce - Aleksandra Szulik, Oliwia Brzozowska i Julia Ziółkowska (SP 12) II miejsce - Kalina Kortas (SP 8) III miejsce - Kornelia Poskrobko, Martyna Niedziałkowska ( SP 10). GRATULUJEMY!!!

pokaż więcej »

Sukcesy naszych uczniów !

Ilość zdjęć: 1

W dniach 22-23 kwietnia br., uczeń naszej szkoły, z kl. IIIB - Maksymilian Meller zdobył III miejsce w zawodach V Grand Prix KARATE TCZEW, w kategorii KUMITE INDYWIDUALNE . Gratulujemy!

pokaż więcej »

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Niepełnosprawności dla klas trzecich organizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Tczewie

Ilość zdjęć: 2

Dnia 11.04 br. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Niepełnosprawności dla klas trzecich organizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Tczewie. Naszą placówkę reprezentowali Daria Sitarz i Ksawery Knopp z klasy III c. Otrzymali upominki i dyplomy za udział, a wyniki konkursu wkrótce będą ogłoszone przez organizatora.

pokaż więcej »

Bezpieczny Pierwszoklasista 2017

Ilość zdjęć: 6

Bezpieczny Pierwszoklasista 2017

pokaż więcej »

Pasowanie na Czytelnika 2017

Ilość zdjęć: 4

Pasowanie na Czytelnika 2017

pokaż więcej »

Miss Wiosny 2017

Ilość zdjęć: 20

Miss Wiosny 2017

pokaż więcej »

"Dzień na Niebiesko" - 2017 r.

Ilość zdjęć: 34

Dnia 31 marca 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień na Niebiesko" łącząc się z ogólnopolską akcją "Cała Polska na Niebiesko", której głównym celem jest podnoszenie świadomości na temat autyzmu. Uczniowie założyli niebieskie stroje jako znak solidarności z osobami z autyzmem. W każdej klasie naprawdę było bardzo niebiesko, co można zobaczyć na zdjęciach. Dodatkowo, w tym dniu zorganizowano spotkanie dla klasy III b i IIIc, podczas którego uczniowie wysłuchali krótkiej prezentacji na temat niepełnosprawności, stworzyli łańcuch z niebieskich żarówek, a przedstawiciele wszystkich klas trzecich wzięli udział w Szkolnym Turnieju Wiedzy o Niepełnosprawności. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIIc, drugie - drużyna z klasy IIIa, trzecie - drużyna z klasy IIIb i czwarte - drużyna z klasy IIId. Koordynatorem "Dnia na Niebiesko" była pani Agnieszka Synowiec, a pomagali jej p. Joanna Bukowska, p. Monika Jędraszewska oraz ks. Janusz Osnowski. Bardzo DZIĘKUJĘMY za zaangażowanie wszystkim Uczniom i Nauczycielom. Byliście niesamowici i bardzo niebiescy :)

pokaż więcej »

Warsztaty Krawieckie III B - kwiecień 2017 r.

Ilość zdjęć: 3

W dniu 3 kwietnia br. o godz. 16.00, dzieci z klasy III B razem z rodzicami uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych. W tym roku szyliśmy kurki i ozdabialiśmy je elementami z filcu i kolorowych wstążek. W miłej atmosferze czas upłynął nam szybko lecz bardzo owocnie. Nasze kurki ozdobiły salę nr11 wprowadzając świąteczny akcent w wystroju klasy. Za udział w zajęciach serdecznie dziękuję-Ania Steinke.

pokaż więcej »

Pierwszy Dzień Wiosny 2017

Ilość zdjęć: 22

Dnia 21 III br. uczniowie klas 0-III brali udział we wspólnym świętowaniu Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski Klas Młodszych. Każda klasa przygotowała plakat pt. "Witaj, Wiosno". Podczas spotkania uczniowie opowiadali o swoich pracach, tańczyli do wiosennej piosenki, słuchali wiosennych wierszy i oczekiwali na przybycie Pani Wiosny. Kiedy zawitała, sprawdziła wiedzę dzieci w wiosennym quizie.

pokaż więcej »

"WIEM WSZYSTKO" 2017

Ilość zdjęć: 4

Dnia 20 lutego br. uczniowie naszej szkoły z klas szóstych wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju „Wiem wszystko” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11. Szkołę reprezentowali: Ewa Berdychowska, Franciszek Kończewski, Marek Regulski, Kacper Milaszewski wraz z grupą kibiców. Nasi uczniowie zajęli III miejsce!! Gratulujemy!

pokaż więcej »