Szkoła Podstawowa Nr 8 im. św. Wojciecha w Tczewie

Galeria

Koło Przyjaciół Biblioteki

Ilość zdjęć: 6

Koło Przyjaciół Biblioteki wraz z opiekunem przygotowało dla klas zerowych głośne czytanie opowiadania pt. "Stróż na krzywych łapach" K. Żuk.

pokaż więcej »

„Wielki sukces w małej Ósemeczce”

Ilość zdjęć: 4

W czwartek 20 czerwca w kinie „Helios” odbył się wielki finał plebiscytu „Asy z naszej szkoły”. W konkursie brało udział 121 uczniów z 30 szkół podstawowych powiatu tczewskiego. Martyna Klóskowska z klasy VI A naszej szkoły zajęła I miejsce, otrzymując aż 162 punkty więcej od następnego w kolejności finalisty. W imieniu dyrekcji oraz pracowników szkoły podstawowej nr 8 im. św. Wojciecha serdecznie gratulujemy Martynie wielkiego sukcesu. Również składamy gratulacje i wyrazy uznania rodzinie uczennicy, która niestrudzenie wspierała w konkursie naszą finalistkę. Martyna Klóskowska jest wzorową uczennicą, a także oprócz najwyższej średniej niejednokrotnie z sukcesami reprezentowała naszą szkołę w różnych konkursach. Więcej informacji o finale konkursu „Asy z naszej szkoły” na stronie: http://www.tczewska.pl/artykul/27382/asy-z-naszej-szkoly-wielki-final-w-kinie-helios

pokaż więcej »

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Tczewie – II miejsce naszych uczniów !

Ilość zdjęć: 3

Drużyna naszej szkoły (Martyna Klóskowska VIA, Zofia Gudzińska VA, Weronika Macholl VA) kolejny raz stanęła na podium Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Tczewie dla klas IV-VI, organizowanego przez SP 12 w Tczewie, zajmując w tym roku szkolnym II miejsce. Dziewczynom gratulujemy!

pokaż więcej »