Szkoła Podstawowa Nr 8 im. św. Wojciecha w Tczewie

Galeria

Miss Wiosny 2017

Ilość zdjęć: 20

Miss Wiosny 2017

pokaż więcej »

"Dzień na Niebiesko" - 2017 r.

Ilość zdjęć: 34

Dnia 31 marca 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień na Niebiesko" łącząc się z ogólnopolską akcją "Cała Polska na Niebiesko", której głównym celem jest podnoszenie świadomości na temat autyzmu. Uczniowie założyli niebieskie stroje jako znak solidarności z osobami z autyzmem. W każdej klasie naprawdę było bardzo niebiesko, co można zobaczyć na zdjęciach. Dodatkowo, w tym dniu zorganizowano spotkanie dla klasy III b i IIIc, podczas którego uczniowie wysłuchali krótkiej prezentacji na temat niepełnosprawności, stworzyli łańcuch z niebieskich żarówek, a przedstawiciele wszystkich klas trzecich wzięli udział w Szkolnym Turnieju Wiedzy o Niepełnosprawności. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIIc, drugie - drużyna z klasy IIIa, trzecie - drużyna z klasy IIIb i czwarte - drużyna z klasy IIId. Koordynatorem "Dnia na Niebiesko" była pani Agnieszka Synowiec, a pomagali jej p. Joanna Bukowska, p. Monika Jędraszewska oraz ks. Janusz Osnowski. Bardzo DZIĘKUJĘMY za zaangażowanie wszystkim Uczniom i Nauczycielom. Byliście niesamowici i bardzo niebiescy :)

pokaż więcej »

Warsztaty Krawieckie III B - kwiecień 2017 r.

Ilość zdjęć: 3

W dniu 3 kwietnia br. o godz. 16.00, dzieci z klasy III B razem z rodzicami uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych. W tym roku szyliśmy kurki i ozdabialiśmy je elementami z filcu i kolorowych wstążek. W miłej atmosferze czas upłynął nam szybko lecz bardzo owocnie. Nasze kurki ozdobiły salę nr11 wprowadzając świąteczny akcent w wystroju klasy. Za udział w zajęciach serdecznie dziękuję-Ania Steinke.

pokaż więcej »

Pierwszy Dzień Wiosny 2017

Ilość zdjęć: 22

Dnia 21 III br. uczniowie klas 0-III brali udział we wspólnym świętowaniu Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski Klas Młodszych. Każda klasa przygotowała plakat pt. "Witaj, Wiosno". Podczas spotkania uczniowie opowiadali o swoich pracach, tańczyli do wiosennej piosenki, słuchali wiosennych wierszy i oczekiwali na przybycie Pani Wiosny. Kiedy zawitała, sprawdziła wiedzę dzieci w wiosennym quizie.

pokaż więcej »

"WIEM WSZYSTKO" 2017

Ilość zdjęć: 4

Dnia 20 lutego br. uczniowie naszej szkoły z klas szóstych wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju „Wiem wszystko” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11. Szkołę reprezentowali: Ewa Berdychowska, Franciszek Kończewski, Marek Regulski, Kacper Milaszewski wraz z grupą kibiców. Nasi uczniowie zajęli III miejsce!! Gratulujemy!

pokaż więcej »

"Omnibus" 2017

Ilość zdjęć: 3

Dnia 20 lutego br. nasi trzecioklasiści wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy "Omnibus", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11. W tym roku przebiegał on pod hasłem "Czytam, więc jestem". Naszą szkołę reprezentowali: Julia Bajdak z klasy III a, Aleksander Stacewicz z klasy III b i Ksawery Knopp z klasy III c. , którzy zostali zwycięzcami razem z reprezentantami innych szkół. Gratulujemy!

pokaż więcej »

Bal Karnawałowy 2017

Ilość zdjęć: 42

O Balu Karnawałowym niektórzy już zapomnieli, ale my jeszcze pamiętamy i mamy porcję wesołych zdjęć m.in. z naszej szkolnej mini Fotobudki. Zapraszamy do oglądania.

pokaż więcej »

"Randka w ciemno" - Walentynki 2017

Ilość zdjęć: 12

14 lutego 2017 r z okazji Walentynek uczniowie klas IV-VI zorganizowali zabawę „Randka w ciemno”

pokaż więcej »

Wigilia klasowa i wizyta Mikołaja w klasie II C - 2016

Ilość zdjęć: 8

Wigilia klasowa i wizyta Mikołaja w klasie II C

pokaż więcej »