Galeria

Akcja czytelnicza Gang Słodziaków

Ilość zdjęć: 30

Pod koniec października zakończyliśmy akcję Gang Słodziaków, która była organizowana przez świetlicę szkolną oraz bibliotekę i miała na celu wykształcenie u dzieci nawyku codziennego głośnego czytania. W każdej klasie 0-III została przeprowadzona lekcja czytelnicza oparta na opowiadaniach z książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Dnia 22.10 zaprosiliśmy wszystkie klasy 0-III na obchody Dnia Głośnego Czytania. Podczas tego spotkania każdy wychowawca klasy przeczytał fragment opowiadania, był też quiz oraz tańce do piosenki o Słodziakach. Na koniec spotkania zrobiliśmy wspólne zdjęcie oraz dzieci wymieniły swoje karty, na których zbierały naklejki za codzienne czytanie, na słodki upominek.

pokaż więcej »

Akademia - 11 listopada 2018 - 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości RP

Ilość zdjęć: 45

Uroczysta akademia z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości (sala gimnastyczna SP8, dnia 09.11.2018).

pokaż więcej »

Pasowanie na Ucznia 2018

Ilość zdjęć: 23

Dnia 11 października 2018 r. odbyła się uroczystość "Pasowania na Ucznia". Pierwszoklasiści ślubowali pilnie zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Życzymy im wszystkim wytrwałości oraz samych sukcesów.

pokaż więcej »

Dzień Intergacji - październik 2018

Ilość zdjęć: 20

Dnia 4.10 odbył się w naszej Szkolny Dzień Integracji dla klas IV-VI, który miał na celu zintegrowanie oddziałów klasowych u progu nowego roku. Uczniowie w zespole klasowym rywalizowali na płaszczyźnie sportowej oraz intelektualnej wykonując łamigłówki dotyczące ruchu. Poza tym każda klasa tworzyła sportowe hasło oraz mozaikę. Było sporo zabawy i śmiechu. Dzień ten przygotował Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele w-fu.

pokaż więcej »

Gang Słodziaków 2018

Ilość zdjęć: 2

Biblioteka szkolna oraz świetlica organizują dla klas 0-III akcję „Gang Słodziaków”, która ma na celu wyrobienie u dzieci nawyku codziennego głośnego czytania. Każdy uczeń otrzymał specjalny album, w którym zbiera naklejki za codzienne czytanie samodzielne lub z Rodzicami czy Opiekunami. W klasach zostaną też przeprowadzone zajęcia czytelnicze oparte na przygodach Słodziaków, a pod koniec października odbędzie się Szkolny Dzień Głośnego Czytania. Zachęcamy wszystkich do czytania i poszerzania swojej wyobraźni.

pokaż więcej »

Wybór Samorządu Uczniowskiego 2018_2019

Ilość zdjęć: 3

We wrześniu swoją działalność wznowił Samorząd Uczniowski. Zwołano zebranie gospodarzy klas, wyłoniono kandydatów oraz dnia 25.09 przeprowadzono wybory. Przewodniczącą została Magda Kowalewska z kl. VI b, zastępcą – Marysia Korecka z klasy VI b, Maksymilian Meller z klasy V b został powołany na funkcję sekretarza, a Weronika Drewa z kl. VI a na funkcję skarbnika. Gratulujemy! Samorząd Uczniowski wzorem lat ubiegłych będzie współpracować z Samorządem Klas I-III. Odbyły się już pierwsze spotkania oraz stworzono Plan Pracy Samorządu. Teraz pozostaje już tylko działać!

pokaż więcej »

Zajęcia w ramach programu „Original Play”

Ilość zdjęć: 5

Dnia 24.09 w naszej szkole odbyło się Praktyczne Seminarium Podstawowe „Original Play”. Program ten dąży do poprawy relacji międzyludzkich poprzez zastąpienie agresji i przemocy, uprzejmością i miłością. Zapewnia on każdemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Program ten otrzymał rekomendację Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Nasza placówka była jedyną szkołą poza Warszawą, w której odbył się to seminarium. Wzięły w nim udział klasy 3b, 1b, 3a oraz uczniowie przebywający na świetlicy. Chcemy kontynuować te zajęcia, aby polepszyć relacje między uczniami oraz przeciwdziałać agresji. Mamy takie możliwości, gdyż w naszej szkole jest już dwóch nauczycieli, którzy przeszli kurs „Original Play”.

pokaż więcej »

Dnia 27.09.18 klasa IVA i IA odwiedziły salę zabaw Amazonia w Gdyni. Wygrana za akcję „Rowerowy maj” .

Ilość zdjęć: 18

Dnia 27.09.18 klasa IVA i IA odwiedziły salę zabaw Amazonia w Gdyni. Wygrana za akcję „Rowerowy maj” .

pokaż więcej »

NASZA ÓSEMKA - wydanie nr 3 (wakacyjne) w roku szkolnym 2017/2018

Ilość zdjęć: 10

Ostatni wydany w roku szkolnym numer szkolnej gazetki "Nasza Ósemka" był bardzo wakacyjny, więc zachęcamy Was do jego lektury w letnie dni.

pokaż więcej »