13 listopada 2017 19:58 | Aktualności

Babski Targ - druga edycja

Rada Rodziców pragnie serdecznie zaprosić wszystkich rodziców wraz z dziećmi oraz grono pedagogiczne na kolejną edycję Babskiego Targu.

Babski Targ połączony będzie z kiermaszem świątecznym. Odbędzie się 2 grudnia ( sobota) w godz.10- 15 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Tczewie!  Oprócz sprzedaży/kupna/wymiany będzie można napić się kawy, zjeść pyszne domowe ciasto i spędzić fajnie czas. A dla dzieciaczków przygotowaliśmy atrakcję- pani animatorka wraz z maluchami zrobi świąteczne kartki. Babski targ jest wspaniałą okazją do integracji rodziców i dzieci szkoły.

Podczas ostatniego targu udało nam sie zebrać pieniążki na maszynę do baniek dla naszych dzieci. Pieniądze uzyskane podczas targu dnia 2 grudnia zostaną przeznaczone na organizację Mikołajek dla uczniów szkoły.

Serdecznie zapraszamy!!!

Beata Żmuda