12 grudnia 2017 20:17 | Aktualności

Uwaga konkurs !!!

W ramach PROGRAMU DLA SZKÓŁ (owoce i warzywa oraz produkty mleczne),K2  EKO - MILK organizuje IV edycję konkursu :

"LAPBOOK - ZDROWO ŻYJĘ, ZDROWO JEM - DBAM O SIEBIE, JA TO WIEM!"

Konkurs skierowany jest dla uczniów klas I - V, a jego celem jest propagowanie stosowania urozmaiconej, bogatej w warzywa i owoce oraz nabiał diety.

Co to jest Lapbook i jak go wykonać?

Lapbook czyli "książka na kolana" - jest to własnoręcznie wykonany zbiór informacji na określony temat (w tym przypadku propagujący zdrowe odżywianie i pozytywny jego wpływ na nasze zdrowie).

Lapbook zbudowany jest z grubszej teczki, w środku której przykleja się papierowe książeczki, kieszenie, harmonijki z informacjami na dany temat. Lapbook może być wykonany techniką dowolną i zawierać dowolną ilość informacji, nie może być mniejszy niż A3 w formie złożonej.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do 19 grudnia 2017r. do p. Justyny Birnbach

Natomiast gotowego lapbooka dostarczyć do szkoły do 9 marca 2018 r.

Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci do wykonania swoich lapbooków !

Nagrody rzeczowe ufundowane przez K2  EKO - MILK czekają na Was !!!