14 stycznia 2018 20:26 | Aktualności

Jasełka

Tuż przed świąteczną przerwą, czyli 22. grudnia 2017 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka pt. „Broda Heroda, czyli jak Bóg zło w dobro przemieniał” przygotowane przez klasę IV a, ale udział w przedstawieniu wzięła również klasa 0 a, uczniowie z innych klas IV-VI oraz chórek szkolny. Głównym organizatorem był pani Joanna Bukowska, a pomagali jej pani Dagmara Szmalc, pan Jakub Kwiatkowski, pani Aleksandra Czajkowska, pani Karolina Krauze oraz pani Agnieszka Synowiec.

Jasełka były opowieścią biblijną o Bożym Narodzeniu wzbogacona o elementy bajkowe. Historia narodzenia Jezusa została przedstawiona w sposób zabawny, ale była również przepełniona wzruszającymi dialogami skłaniającymi do refleksji tuż przed Świętami.

Jasełka